Сандра (sandra_nika) wrote,
Сандра
sandra_nika

Пох*й, скачем, або хулі нє ясно?

Представляю   вам    нового автора - o4ko_lyashko

Пишет он    талантливо и оригинально, но с употреблением     нецензурных   выражений (против чего я лично не возражаю -   это такой стиль,   нецензурщина    тут как острая приправа   к пище) и   на украинском языке.

В общем, предлагаю вашему вниманию пару-тройку    шедевров       автора. Прячу под спойлер, ибо маты...

[Ахтунг, маты!]

ШЫдевр номер один. Армія-хуярмія.

Тут Кулявлоб прокинувся. Грошима кредитними запахло. Чи то весняне загострення. Чи все разом. Та хуй із ним, це не суттєво.

Карочє, розпиздівся, що треба армію привести до боєготовності. У мене от питаннячко виникло раптово. А в якому стані весь цей час перебувала наша армія? Сєня, ти ж, йобаний піздабол, вже рік розповідаєш, шо ми, блять, воюємо із ядерною державою. Так якого художника армія не в бойовій готовності? Де, блять, ті їбануті гроші, які вхуярюються в збройні сили? В Аваковській квартирі? В Канаді, блять, сучий ти потрох! Шо за хуйня?

І це революція гідності? Хулі гідного в тому шо країною керують брехливі підараси? Я їбав такі варіанти!

Шыдевр номер два. Хочеш їсти - їдь на дачу!

Ну шо, товарищи та панове, дохазяйнувалися?

На носі посівна, а у нас як завжди кінь не валявся: ані пального, ані добрив, ані гербіцидів. Ну і, звісно, грошей, щоб все це придбати, теж нема. І взяти їх нема де. Наші любі банки шляхетно пропонують кредити під 25+ відсотків. Тобто легше повіситись. Державі похуй - уряд зайнятий іншими, більш цікавими речами. А між тим, бабла у порівнянні з минулим роком треба, щонайменше, вдвічі більше. Все це призводить до того, що селянам легше послати все нахуй, бо з такими варіантами восени все одно будеш із голою дупою. Навіть якщо щось і виросте. А якщо не виросте - то й дупу відберуть.

Карочє, трохи пораділи успіхам експортерів та й годі. Європейська житниця під назвою Україна припиняє свою діяльність. Претензії приймаються впродовж місяця. А нам краще за все згадати про існування дач та згадати як до них проїхати. Бо інакше можна пролетіти.

Шыдевр   номер три. Обіг батонів в природі

Вже всі чули, що в ГПУ просрали легендарний золотий батон? Головне - гучніше кричати "Банду геть!". Шоб ніхто не здогадався. Йобаний пиздець. Цікаво, хто тепер його новий господар? Пофантазуємо?

Ну как? Понравилось? Мне - да.

А всё поняли? Ну, если нет, давайте я вам для эксперимента   шЫдевр номер три переведу.))

Круговорот батонов в природе.

Все уже слышали, что в ГПУ (генеральной прокуратуре украины) просрали легендарный золотой батон? Главное -    погромче кричать «Банду геть!». Чтоб никто не догадался. Йоханый 3,14здец. Интересно, кто теперь его новый хозяин? Пофантазируем?

Tags: друзья, руина, юмор
Subscribe
promo mir_v_donbasse сентябрь 16, 07:43 475
Buy for 20 tokens
Обновление: для приемной дочери Татьяны, у девочки онкология, разыскивается препарат Бондронат! Стоит порядка 14 000! Жизненно необходим! Кто поможет достать, или собрать на хотя бы две упаковки - контакты и реквизиты ниже! Пометка "Препарат". После начала кровавого геноцида жителей Донбасса, я…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments